Zaznacz stronę

Protektor

 • Pomimo nakazu pozostania w domach, nie możemy zapominać o naszych najważniejszych potrzebach, a do takich na pewno należy dbałość o zdrowy sen i komfortowy wypoczynek. Warto pamiętać o zaleceniach lekarzy, którzy podczas pandemii koronawirusa mówią o prawidłowym wysypianie się jako jednym z głównych elementów prewencyjnych. Dlatego chcemy zaoferować Państwu produkt na miarę trudnego czasu kwarantanny – rolowany materac Protektor. Można go zamówić w wybranym sklepie, który dostarczy go np. przesyłką kurierską. 

 • Jest to produkt, który posiada najlepsze cechy naszych materaców:
  – wkład z 2 profilowanych siedmiopolowych bloków pianki Komfort (Soft i Hard), dzięki czemu uzyskujemy materac o 2 twardościach,
  – pokrowiec z materiału Silver Active o dużej gramaturze (280 g/m2) pikowany antyalergiczną owatą (300g/m2).
 • Stosowane przez nas wysokoelastyczne pianki produkowane są przez amerykańską firmę Carpenter, posiadają certyfikat Oeko Tex klasy 1 i mogą być stosowane w produktach dla niemowląt i noworodków! Mają długą żywotność – są odporne na odkształcenia, a gęstość pianki (50 kg/m3) jest unikatowa, rzadko stosowana na rynku. Poprzeczne kanały powietrzne wewnątrz materaca zapewniają wentylację nie tylko podczas snu.
 • Materiał Silver Active, mający w swym składzie aż 35% wiskozy tencel, pokryty jest jonami srebra i posiada właściwości bakteriobójcze. Równomierna struktura włókien materiału utrudnia jego zabrudzenie, a zawarta w nim srebrna nić rozładowuje nagromadzone ładunki elektrostatyczne. Zastosowanie zamka rozdzielczego (z 4 stron!) umożliwia wygodne zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C.
   
  Więcej szczegółów możecie Państwo uzyskać rozmawiając z naszymi ekspertami.  Jesteśmy do dyspozycji pod nr. tel. 660 444 067. Jeśli macie do nas pytania – chętnie porozmawiamy i pomożemy w doborze materaca. 

  1.Czy rolowany materac zachowa swoją jakość? 

  Tak. Ściskanie czy rolowanie nie wpływają negatywnie na strukturę pianki, z której jest wykonany materac Protektor. Zachowuje ona swoje właściwości, a po rozpakowaniu wraca do swych normalnych rozmiarów. Z kolei materiał pokrowca jest na tyle elastyczny, że rolowanie nie odkształca go w sposób trwały.

  2.Jak mogę zamówić taki materac?

  Należy zadzwonić na infolinię pod nr 660 444 067. Nasi konsultanci pomogą wybrać sklep na terenie Polski, w którym można bezpośrednio złożyć zamówienie.

  3.Jakiego pochodzenia są komponenty materaca? 

  Pianki produkowane są przez europejski oddział firmy Carpenter, znanego amerykańskiego producenta pianek polieterowych do zastosowań w przemyśle meblarskim. Posiadają certyfikat Oeko Tex klasy 1, to znaczy mogą być stosowane w produktach dla niemowląt i noworodków.

  Pokrowiec produkujemy z materiału Silver Active polskiego pochodzenia. Jest to materiał, który ma właściwości antybakteryjne, doskonale odprowadza wilgoć, a także neutralizuje ładunki elektrostatyczne nagromadzone na powierzchni ciała.

  4.Czy można prać pokrowiec materaca Protektor?

  Pokrowiec można bezpiecznie prać w wodzie o temperaturze do 60°C. Aby to ułatwić, wyposażyliśmy pokrowiec w zamek rozdzielczy, dzięki czemu można prać niezależnie od siebie obie części pokrowca.

  5.Czy można zamówić materac w nietypowym rozmiarze?

  Tak, przykładowo, można zamówić materac 155×200 i zapłacić jak za 160×200, bez dodatkowej opłaty. 

  6.Co zrobić, kiedy materac zostanie nam dostarczony?

  Należy rozpakować go jak najszybciej, aby materac mógł powrócić do swojego wymiaru. Może to trwać kilka dni, w zależności od tego, jak długo materac był przechowywany w stanie zrolowanym.


  Dane techniczne:

  wkład: stanowią połączone ze sobą, bez użycia kleju, konturowo cięte dwie warstwy pianek Komfort Soft i Komfort Hard o podwyższonej elastyczności i o różnych twardościach. Wysokość wkładu 16 cm.

  • gęstość pianek ok 50 kg/m3

  pokrowiec:
  – wykonany z materiału obiciowego (35% Tencel viskoza wysokiej jakości, 65% poliester), pikowany antyalergiczną owatą 300 g/m2.  Posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60oC.

  wymiary: 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 i 200×200

 • wysokość: w pokrowcu pikowanym około 18 cm.

  UWAGA: Materac do rozmiaru 160cm jest zrolowany w transporcie i musi być rozpakowany w ciągu 10 dni od daty produkcji. Po rozpakowaniu zaraz po zakupie materac może dochodzić do pełnego wymiaru w ciągu 20 dni. Wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack.

  Materac produkowany jest w Kole, w centrum Polski Made in Poland.

Facebook