Zaznacz stronę
Opinie – kliknij

Sprawdź w Google!

Jesteśmy regionalnym salonem sprzedaży solidnych mebli z litego drewna. W naszej ofercie można znaleźć meble wykonane z dębu, buku oraz sosny.

Wszystkie produkty dostępne w salonie Promus można sprawdzić tutaj: WWW.PACYGA.PL

PRZYJDŹ, SPRAWDŹ, ZOBACZ – KONKURENCYJNE CENY – OTWOCK, UL.GÓRNA 3

FAQ

Czy należy odwracać materac?

Aby przedłużyć żywotność materaca i pozwolić powierzchni użytkowej odpocząć, zalecane jest aby go odwracać co 3 miesiące, zmieniając ułożenie materaca z głowy na nogi.

Co daje nam dobrze dobrany stelaż?
Zalecane jest aby stelaż posiadał listwy giętkie o odpowiednich rozstępach np.3 cm, co zwiększy współpracę pomiędzy materacem a stelażem, zapewni odpowiednią wentylację między warstwami i przedłuży żywotność zakupionych produktów.
Jakie materace stosujemy na stelażu regulowanym?
Polecane są materace z pianki wysoko lub termoelastycznej oraz lateksowe.
Czy jest możliwość dobrania niestandardowego rozmiaru materaca?
Oczywiście, cena takiego materaca jest ustalana indywidualnie, po więcej informacji zapraszamy do salonu, natomiast wychodzimy z założenia, iż jest to + 10% za każde rozpoczęte 10 cm.
Jaki materac jest dobry dla dziecka?
Ważne jest aby pokrowiec materaca nie uczulał, miał możliwość zdjęcia go do prania i dobrze odprowadzał wilgoć. Dla malutkich dzieci do ok. 3 roku życia, dobrym rozwiązaniem są materace lateksowe, które dzięki swojej strukturze nie chłoną wilgoci i zapobiegają ewentualnym nieprzyjemnym zapachom. Dla dzieci starszych, zależnie od wagi, polecane są materace kieszeniowe.
Opinie – kliknij

Sprawdź w Google!

Obsługa jest bardzo kompetentna. Panowie znają się na rzeczy i naprawdę potrafią doradzić w wyborze. Ja kupowałem sam materac, ponieważ akurat nie potrzebowałem nowego lóżka. Po rozmowie ze sprzedawcą mój wybór padł na materac Amsterdam 1000, który w pełni spełnił moje oczekiwania. Jest poprostu dokładnie taki jakiego chciałem. Szczerze polecam!
Sebastian

Kupiony materac z outletu z wysyłką do Poznania. Wszystko poszło zgrabnie i taniej niż się spodziewałam. Polecam!

Joanna

Wcześniej nie przywiązywałem wagi do tego na czym śpię, ale fachowcy z firmy Promus uświadomili skąd moje bóle pleców i jak ogromne znaczenie ma właściwie dobrany materac. Przyznaję – to fachowcy 🙂
Andrzej

Z siostrami meblowałyśmy hotel. Idealnie się złożyło, że trafiłyśmy na Pana Jarka, który doradził, porządnie wyrabatował, dowiózł i pomógł z logistyką przedsięwzięcia. Jeszcze raz wielkie dzięki!

Katarzyna

Zostaw wiadomość

14 + 15 =

Facebook