Zaznacz stronę

Poduszka AMZ Outlast

 

Kolekcja Outlast® to:

  • Outlast® to technologia stworzona na potrzeby NASA
  • Optymalizując temperaturę ciała zapewnia niespotykany komfort
  • Tkaniną pokryciową jest najwyższej jakości bawełna o szlachetnym splocie – batyst.

Na uwagę zasługuje główna cecha włókna pozwalająca na optymalizację temperatury organizmu podczas snu. Odbywa się to dzięki mikrokapsułkom wtopionym we włókno w środku których zamknięty jest materiał przemiany fazowej – PCM. Kuleczki te, zależnie od potrzeb mogą chłodzić, grzać lub być neutralne. Outlast® tworząc korzystny mikroklimat zapobiega przegrzewaniu się i poceniu. Ciepło i wilgoć to idealne środowisko do rozwoju drobnoustrojów, które dzięki nowoczesnym cechom włókna Outlast® zostało wyeliminowane. Bezpieczne materiały użyte do produkcji posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100, potwierdzający ich neutralny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Produkt może być używany przez alergików. Możliwość prania w pralce w temp. do 60oC zapewnia łatwość zachowania higieny.

Najwyższej jakości tkanina bawełniana o splocie batystowym zapewnia wyrobom miękkość i delikatność. Produkty zostały starannie wyprodukowane z dbałością o detale a także elegancko zapakowane. 

Antyalergiczne wypełnienie LuxFill, zbudowane jest z pojedynczych, cienkościennych, spiralnie skręconych włókien poliestrowych. Wielokanalikowa konstrukcja włókien czyni wypełnienie lżejszym, bardziej wypornym, pozwalając na regulowanie masy wypełnienia w poduszkach, a także umożliwiając swobodniejszy przepływ powietrza. Pojedyncze włókna pokrywa ochronna warstwa silikonu. Poza właściwościami antystatycznymi, silikon zapewnia włóknom trwałość i elastyczność. 

Dane techniczne:
  • Rodzaje poduszek: poduszki jednokomorowe w wersji gładkiej.
  • Rozmiary poduszek: 40×40, 40×60, 50×60, 50×70, 70×80
  • Tkanina pokryciowa poduszek: 100% bawełna batyst + włókna Outlast
  • Wypełnienie poduszek: wielokanalikowe włókno LuxFill w postaci puchatych kuleczek
  • Certyfikaty: Oeko-tex klasa I, PZH

Pobierz kartę produktu TUTAJ

 Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania TUTAJ 

Facebook