Zaznacz stronę

Materace lateksowe

Materace lateksowe posiadają wyjątkowo funkcjonalne i elastyczne wypełnienie. Lateks jest odporny na odkształcenia oraz deformacje. Dzięki wysokiej wytrzymałości materac z niego wykonany będzie służył Ci komfortowo przez długie lata. Wysoki stopień elastyczności zapewnia doskonałe podparcie dla kręgosłupa, abyś odpoczywał wygodnie i ergonomicznie.

Materace lateksowe cenione są za właściwości antyalergiczne. Rozbudowany system wentylacji sprawia, że zagnieżdżanie się drobnoustrojów jest po prostu niemożliwe. Sieć mikroporów ułatwia cyrkulację powietrza, co minimalizuje ryzyko przegrzania organizmu podczas snu, eliminując problem intensywnego pocenia się i zwiększając higienę. Materace lateksowe są także bardzo „ciche” – podczas zmiany pozycji w czasie snu nie wywołują niepożądanych odgłosów.

Lateksowe materace na wymiar — nasza oferta

W ofercie M&K Foam znajdziesz materace lateksowe w wielu wariantach. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują produkty wykonane z naturalnego i przyjaznego dla organizmu materiału, jakim jest lateks TalalayOferujemy materace na wymiar, a wraz z nimi elastyczne stelaże do łóżka. Produkty możesz kupić solo lub w zestawie i cieszyć się komfortem snu wysokiej jakości.

Kupując materace, zwróć uwagę na opinie innych zadowolonych klientów oraz parametry poszczególnych produktów, które różnią się między sobą:

  • wysokością
  • strefami twardości
  • rdzeniem
  • pokrowcami
  • właściwościami dodatkowymi (np. dostosowaniem do temperatury ciała)

Obejrzyj nasze materace do spania wykonane z lateksu i wybierz produkt do swojej sypialni.

Facebook