Zaznacz stronę

ZESTAW 171

 

W skład Boxa wchodzi korpus z nogami i zagłówek. Korpus na ramie drewnianej posiadający wkład ze sprężyn bonelowych, w obiciu z tkaniny meblowej, do wyboru z grup materiałowych.

Na zdjęciu:

Łóżko BOX 171 w obiciu 50090 na ramie drewnianej posiadające wkład ze sprężyn bonelowych. W skład Boxa wchodzi podstawa, zagłówek oraz nogi z możliwością wyboru w kilku wybarwieniach. Zagłówek Boxa 171 w tylnej części jest otapicerowany.

Materac MOLI H2 – wkład materaca to sprężyna kieszonkowa Punktoflex 7-mio polowa, obłożona obustronnie 4 cm pianką poliuretanową T-35. Pokrowiec niepikowany 50090 z zamkiem z 3 stron w lustrze. Narożniki materaca zaokrąglone.  

Przekładka MOLINA WIN MAX K – wkład stanowi pianka wysokoelastyczna Kaltschaum o grubości 6 cm. Pokrowiec lustro w tkaninie Tencel, pikowanej 200g/m2 owatą, boki w obiciu 50090. Narożniki przekładki zaokrąglone. Wkład przekładki dodatkowo zawiera ramkę z pianki wysokoelastycznej typu Kaltschaum.

Całość stanowi idealne połączenie komfortu wraz z klasyczną elegancją.

Poniższa cena za komplet: Box 171 + Moli + Molina, skalkulowane w 5 grupie materiałowej. Możliwość wyboru dowolnej dostępnej tkaniny obiciowej. Szczegółowy cennik w menu (zakładka POBIERZ). 

UWAGA: Box 171 do kompletowania wyłącznie z ww. materacem Moli i przekładką Molina.

Nogi do zestawu 171

 4 x noga narożnikowa czarna NOG-DT-014-CZA  4 x noga prosta czarna NOG-DT-010-CZA  
 4 x noga narożnikowa srebrna NOG-DT-014-SRE  4 x noga prosta srebrna NOG-DT-010-SRE   
 4 x noga narożnikowa brązowa NOG-DT-014-BRA  4 x noga prosta brązowa NOG-DT-010-BRA  
 4 x noga narożnikowa lakierowana bezbarwna NOG-DT-014  4 x noga prosta lakierowana bezbarwna NOG-DT-010-NH

Nogi w cenie boxa

Możliwość wyboru koloru nóg:

Produkt wyróżniony nagrodą „INSPIRACJE 2016”

wymiary zewnętrzne:

Podane wymiary rzeczywiste produktów mogą się różnić o +/- 1 cm z uwagi na różnorodność materiałów obiciowych oraz specyfikę produktów.
Zmiany zastrzeżone. Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu zapisów Kodeksu cywilnego i są publikowane wyłącznie w celu informacyjnym.

Facebook