Zaznacz stronę

Materace dla dziecka

Sen to szczególnie ważny element w codziennym harmonogramie Twojego dziecka. Niemowlaki mogą spać nawet 20 godzin na dobę, a w wieku przedszkolnym wciąż będą potrzebować dodatkowej drzemki w dzień. Sen nocny regeneruje siły i wpływa na każdą sferę rozwoju młodego człowieka. Zadbaj zatem o stworzenie mu optymalnych warunków do zdrowego wypoczynku.

Nasze materace dla dzieci to szczególna kategoria, w której znajdziesz produkty lateksowe, piankowe i sprężynowe. Podążając za potrzebami rodziców i maluchów, oferujemy także naturalne materace, do których produkcji zastosowano lateks Talalay.

Czym wyróżniają się najlepsze materace dla dzieci?

Rozumiemy, że szukając produktu idealnego dla swojej pociechy chcesz mieć pewność, że wybierasz dobrze. Poniżej wymieniliśmy kilka, najważniejszych naszym zdaniem, czynników, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie:

  • łatwość w utrzymaniu czystości — umożliwia to zdejmowany pokrowiec zewnętrzny, który można prać w pralce
  • wentylacja, doskonały przepływ powietrza
  • anatomiczne podparcie ciała podczas snu
  • brak substancji, które mogłyby być potencjalnymi alergenami

Oferowane przez nas materace dla dzieci spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Dzięki wielu wariantom, możesz kupić produkt dopasowany do rozmiarów łóżka. Produkty sprzedajemy solo lub w zestawie ze stelażem.

Facebook