Zaznacz stronę

KSV

 

Podstawa Multisystem BOX – Korpus Skrzynia Venus – KSV z podnoszonym materacem i pojemnikiem na pościel. Korpus przystosowany do zamontowania zagłówka lub jako samodzielne łóżko. Konstrukcję korpusu stanowi podnoszony materac na ramie z listwami giętymi oraz wkładem ze sprężyn kieszonkowych 1000s obłożony od góry  warstwą lateksu. Pillowtop materaca w tkaninie Tencel, pikowany 300 g/m2 owatą, z zamkiem umożliwiającym zdjęcie i wypranie w temperaturze do 40°C. Korpus przystosowany do zamontowania zagłówka z serii BOX Multisystem M&K Foam. Bogaty wybór tkanin obiciowych. Korpus KSV pakowany jest w dwie paczki, w jednej znajduje się zmontowane leżysko, w drugiej zmontowana skrzynia.
Zdjęcie poniżej zawiera: korpus KSV w tkaninie 40105, zagłówek Z 28 w tkaninie 40115.

Wymiary korpusu:
Całkowita długość korpusu: 203 cm
Całkowita szerokość korpusu: XX+1
Wysokość korpusu: 46 cm
XX – szerokość materaca

Podane wymiary rzeczywiste produktów mogą się różnić o +/- 1 cm z uwagi na różnorodność materiałów obiciowych oraz specyfikę produktów.
Zmiany zastrzeżone. Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu zapisów Kodeksu cywilnego i są publikowane wyłącznie w celu informacyjnym. 

UWAGA: 

Wykonanie korpusu w rozmiarze 200×200 jest możliwe. Z uwagi na to, że korpus lub jego elementy (skrzynia i leżysko) są zmontowane w całości w przypadku rozmiaru 200×200 należy zweryfikować kwestię możliwości wniesienia korpusu do Klienta, to czy korpus zmieści się np. w futrynie drzwi czy na klatce schodowej. W małych pomieszczeniach może to dotyczyć także mniejszych wymiarów. 

Facebook